کانفیگ امنیتی وردپرس

کانفیگ امنیت وردپرس  کانفیگ امنیتی وردپرس amniati

یکی از مهمترین پیش نیازهای وبسایت وردپرسی ، امنیت آن هست امنیت امروزه یکی از مهم ترین مقوله های موجود در دنیای اینترنت می باشد ، به خصوص در سال های اخیر حمله های سایبری به سایت های مختلف بشدت زیاد شده است و همین موضوع باعث شده است که تمام صاحبان وب سایت به یکی از اولین نکاتی که توجه داشته باشند، گانفیک امنیتی وب سایت باشد.

از نمونه عملیات هایی که باعث از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات وب سایت یا اختلال در کار آن می شوند می توان به ربات های اسپمر ، هکرها ، مشکلات ناشی از سخت افزار و نرم افزار هاست سایت و اشتباهات انسانی نام برد .

باز هم مهم نیست که سایت شما چگونه مختل شده یا اطلاعات آن از بین رفته است ، مهم این است که اولاً بتوانید تا حد امکان جلوی این اختلالات و حذف اطلاعات را بگیرید و ثانیاً اگر این اتفاقات رخ داد ، بتوانید در سریعترین زمان ممکن آنها را برطرف کنید .

در دنیای مجازی هیچ کدام از وب سایت ها ، چه بزرگ و معتبر مانند گوگل و مایکروسافت و چه کوچک مانند وب سایت های شخصی کاملاً امن نیستند و صاحبان آنها هیچگاه نمی توانند مدعی امن بودن آنها شوند . همچنین مدیران این وب سایت ها باید همیشه با روش های امنیتی مختلف وب سایت خود را از خطرات و حملات عمدی و سهوی مصون نگه دارند .

امنیت وب سایت وردپرسی شامل بخش های اصلی مانند محافظت از فایل ها و پوشه ها ، محافظت از بانک اطلاعاتی وردپرس ، محافظت از بخش مدیریت و همچنین نگهداری این بخش ها می باشد .

امنیت وردپرس  کانفیگ امنیتی وردپرس WordPress Security

با توجه به حساس بودن اکثر کارهای امنیتی وردپرس ، اکیداً توصیه می شود که از انجام این کارهای حساس ، توسط افراد غیرحرفه ای خودداری شود .

گروه تخصصی تِمینا این فرآیند بسیار مهم را برای شما انجام می دهید ، و در آخر نیز توصیه های امنیتی کارآمدی را برای نگهداری وب سایت وردپرس شما را به صورت امن ، به شما ارائه می دهید .

کانفیگ امنیتی وردپرس  کانفیگ امنیتی وردپرس Complete WordPress Security themeina 1

هزینه سرویس را از طریق : درگاه پرداخت تِمینا جهت هزینه کانفیگ امنیتی وردپرس پرداخت نمایید . 

 

نکته : کانفیگ امنیتی وردپرس بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بطول می انجامد .

کسانی که قبل سفارش سرویس سوالی دارند میتوانند از طریق صفحه تماس با ما ، بپرسند .

بعد از پرداخت هزینه ، از طریق فرم زیر اطلاعات خود و سایت را ارسال کنید .

اطلاعات ورود به بخش مدیریت و هاست سایت در این بخش وارد شود.

در صورتی که توضیح خاصی دارید در این بخش بنویسید .

CAPTCHA
لطفا صبر کنید