پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس

پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس

حتما همه ی شما با ابزار بسیار مفید گوگل وبمستر (Google Webmaster) آشنایی دارید. ابزاری که به بهینه سازی سایت شما کمک بسیاری می کند. اگر با آن کار کرده باشید احتمالا با ارور Not found آن برخورد کرده اید. این ارور در پیشخوان گوگل وبمستر و همچنین در بخش Crawl Errors نمایش داده می شود. علت آن هم وجود لینک های شکسته یا خراب در مطالب یا سایر بخش های سایت شما است.

لینک های خراب لینک هایی هستند که وقتی روی آن کلیک می شود با ارور ۴۰۴ مواجه می شویم و هیچ سایتی برای ما باز نمی شود. زمانی که شما دامنه سایت خود را عوض می کنید یا سایت خود را از هاستی به هاست دیگر انتقال می دهید ممکن است چنین خطایی به وجود بیاید. در نتیجه این جا به جایی ها لینک ها و تصاویری که قبلا سالم بوده اند، تبدیل به لینک های شکسته و خراب می شوند.

پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس EROOR

پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس

این مشکل تاثیر منفی بر سئو ی سایت شما گذاشته و رتبه شما در گوگل را کاهش می دهد. پس برای اینکه اعتبار سایت تان در گوگل کاهش نیابد و همواره به عنوان سایتی مطمئن در نتایج اول گوگل باشید باید فکری به حال این لینک ها بکنید. برای حل این مشکل در وردپرس افزونه ای وجود دارد که با آن می توانید لینک های شکسته را پیدا کرده و آن ها را حذف کنید. در این مقاله می خواهیم لینک هایی که شکسته اند را با Broken Link Checker پیدا کرده و رفع کنیم.

این افزونه پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس  دارای موارد زیر است که در وب سایت شما اعمال میشود:

  • اسکن تمامی لینک های موجود در وب سایت شما
  • لینک تصاویر خراب و بی کاربرد را شناسایی میکند
  • هشدار و پیام رسانی مشکلات در لینک ها در وب سایت
  • جلوگیری از ورود موتور های جست و جو گر به داخل لینک های خراب
  • و موارد دیگر…

 

صفحه افزونه پیدا کردن لینک های خراب در وردپرس
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.