ویرایش محصولات در یک زمان

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس

تا کنون شده که زمانی تصمیم بگیرید تعداد بسیار زیادی از محصولات را از نظر قیمت، نوع، اندازه و … ویرایش کنید،اما مسلما ابتدا باید به صفحه ی ویرایشگر هر یک از آن محصولات رفته و یکی یکی آن ها را ویرایش کنید. این کار برای تعداد کمی از محصولات مشکلی ندارد اما هنگامی که تعداد زیادی از آنها نیاز به ویرایش داشته باشند این کار بسیار زمان بر و خسته کننده و وقت گیر است . پس درصورتی که محصولی وجود داشته باشد که بتوان به کمک آن در آن واحد تمامی محصولاتی را که نیاز به ویرایش دارند به صورت یکجا و همزمان به راحتی ویرایش کرد ، قطعا از آن استفاده میکنیم. بدین صورت دیگر نیازی به جستجوی هر محصول در کل محصولات و ویرایش تک به تک آنها نیست.
در آموزش ووکامرس امروز افزونه ویرایش محصولات در یک زمان را به شما عزیزان معرفی میکنیم که به کمک آن میتوان تنها با زدن یک کلیک تمامی محصولات را در یک جای مشخص ویرایش کرد.
صاحبان یک فروشگاه اینترنتی باید بسیار هوشمندانه عمل کنند . این روش نیز یکی از راه های هوشمندانه بودن است. پس در آموزش امروز با تمینا همراه باشید.

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس ویرایش محصولات در یک زمان ویرایش محصولات در یک زمان yith woocommerce bulk product

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس

فرض کنید زمانی تصمیم می گیرید تعداد کثیری از محصولات را از لحاظ قیمت، نوع، اندازه و … ویرایش کنید! مسلما باید به صفحه ی ویرایشگر هر یک از محصولات رفته و یکی یکی آن ها را ویرایش کنید. این امر برای ۱ تا ۵ محصول مسئله ای نیست اما اگر بخواهید ۲۰ محصول را بیش از آن را ویرایش کنید آیا به نظر شما کار زمانبر و خسته کننده ای نیست؟
حال تصور کنید ابزاری باشد که بتوان به کمک آن در زمان لازم تمامی محصولات را در یک جا و به راحتی ویرایش کرد و دیگر نیازی به جستجوی هر محصول در کل محصولات و ویرایش آن نباشد، کارها راحت تر پیش نمی رود؟!

این افزونه قابلیت ویرایش را به شما میدهد بدین صورت که شما خیلی ساده میتوانید یک دسته از محصولات که مد نظرتون هست را از قسمت Bulk product editing که پس از فعال سازی در منو اصلی صفحه مدیریت قابل رویت هست را انتخاب نموده و پس از فیلتر دسته مورد نظر میتوانید کار ویرایش را شروع نمایید .

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH WooCommerce Bulk Product Editing را نصب می کنیم. پس از فعال سازی از منوی yith plugins گزینه ی Bulk product editing مشاهده می شود که با کلیک روی آن تمامی تنظیمات را می توان دید و در واقع همان صفحه ای است که قرار است ویرایش محصول در آن انجام شود.

در قسمت ابتدایی می توانیم دسته ی مورد نظر از محصولات را انتخاب کنیم و قیمت هایی را که برای آن در نظر داریم را نیز بنویسیم سپس بر روی گزینه ی Get products کلیک کرده تا محصولات با آن مشخصه وارد شده یافت شوند.

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس ویرایش محصولات در یک زمان ویرایش محصولات در یک زمان filters1

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس ویرایش محصولات در یک زمان ویرایش محصولات در یک زمان product 2

ویرایش محصولات در یک زمان در ووکامرس

اگر میخواهید در کار خود سرعتی بیشتر و در زمان خود حداکثر صرفه جویی را داشته باشید، برای تغییر قیمت و ویرایش محصولات میتوانید از افزونه ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم استفاده کنید تا بتوانید به راحتی و در یک زمان تمامی محصولات را به صورت یکجا ویرایش کنید.

صفحه افزونه ویرایش محصولات در یک زمان
آموزش وردپرس آموزش ووکامرس

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.