وردپرس CRM

وردپرس CRM

می‌دانیم که در حال حاضر ۲۵% وب‌سایت‌های دنیا از جمله همین وب‌سایت دکتر سی آر ام با وردپرس طراحی می‌شوند. از طرفی می‌دانیم که نرم‌افزارهای حرفه‌ای متعددی برای CRM وجود دارند. مثلا Microsoft Dynamics CRM، Zoho CRM و Saleslogix و SugarCRM و …. Zoho به‌خوبی قابلیت اتصال به وردپرس و سازگاری با آن را نیز دارد. سوال اینجاست که در حضور این ابزارهای حرفه‌ای، چرا ممکن است شخصی از وردپرس به عنوان بستر CRM استفاده کند؟ این کار تنها یک دلیل دارد: هزینه!

وردپرس CRM وردپرس crm وردپرس CRM crm

وردپرس CRM

 اغلب نرم‌افزارهای حرفه‌ای CRM گرانقیمت هستند و شرکت‌های کوچک یا استارتاپ‌های در حال رشد، معمولا توان پرداخت این هزینه‌ها را ندارند. با نصب افزونه‌های (پلاگین‌ها) زیر می‌توانید یک CRM به وب‌سایت وردپرسی خود اضافه کنید. در این بررسی دو افزونه WordPress to Lead for Salesforce CRM را در نظر نگرفته‌ایم، چون برای استفاده از آنها نیاز به بسترهای دیگری دارید. همچنین از توضیح Presspoint CRM هم صرفنظر کردم، چون برای کاربرانی که به دنبال هزینه پایین هستند، مناسب نیست.مهم ترین روند کاری یک وبسایت وردپرسی که خدمات و محصولاتی را در دسترس مخاطبان  قرار می دهد، مدیریت مشتریان در وردپرس است و اینکه پشتیبانی خوبی به کاربران خود بدهد تا میزان فروش خود را بتواند بالا ببرد ارتباط و مدیریت سریعبا کاربرانی که قصد خرید را داردن یک امر مهم می باشد و لازمه این کار استفاده از یک افزونه مدیریت مشتریان (CRM) می باشد یکی از بهترین افزونه های رایگان افزونه WP-CRM System است که در ادامه آن را معرفی می کنیم.

امکانات و قابلیت های پلاگین WP-CRM System:

WP-CRM

  • قابلیت خیلی خوب سازماندهی، پالایش و ویرایش کاربران
  • سهولت افزودن ویژگی‌های جدید به فهرست کاربران (مثلا افزودن نام شرکت)
  • نمودارهای دینامیک برای ویژگی‌های مشتریان
  • داشتن shortcode برای ایجاد و مدیریت تماس‌ها
  • خروجی CSV
  • قابلیت ردیابی (tracking) فعالیت کاربران

 استفاده همزمان از WordPress و CRM وجود دارد. این شما هستید که با توجه به نیازهای خود می‌توانید تصمیم بگیرید که وب‌سایت وردپرسی خود را به ابزاری برای CRM تبدیل کنید یا این که از ابزارهای گرانقیمت‌تر استفاده نمایید.

دانلود افزونه مدیریت مشتریان
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.