نصب و راه اندازی ووکامرس

نصب و راه اندازی ووکامرس

ووکامرس افزونه رایگانی برای وردپرس است و بر اساس هسته ی قدرتمند وردپرس نوشته شده تا امنیت، قدرت و سرعت فروشگاه شما تضمین شود، این افزونه فارسی سازی شده و از اینجا قابل دریافت است. برای ووکامرس افزونه هایی نیز نوشته شده تا نیاز شما را تکمیل کرده و به راحتی فروشگاه خود را بسازید. مثل واحد پولی ریال و تومان. برای ساخت فروشگاه وردپرسی به دو چیز نیاز دارید، افزونه ووکامرس و پوسته ای برای فروشگاه. برای داشتن پوسته می توانید از بخش دانلود رایگان وی پی فارست پوسته ای را انتخاب کنید و یا پوسته های حرفه ای و زیبا را از فروشگاه تمینا خریداری کنید.

در حال حاضر یکی از شیوه های بسیار آسان و همچنین کم خرج برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی زیبا، استفاده از وردپرس و افزونه ووکامرس است. استفاده از افزونه ی ووکامرس جهت ایجاد یک فروشگاه آنلاین (چه برای فروش کالای فیزیکی و چه کالای مجازی) بسیار ساده است و شما میتوانید تنها با صرف اندکی وقت، فروشگاه خود را به سادگی بر اساس سلیقه ی خود راه اندازی کنید. همچنین از مزایای دیگر استفاده از افزونه ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه های اینترنتی این است که شما انتخاب های گسترده ای برای نمای وبسایت خود (قالب) خواهید داشت.

افزونه ی ووکامرس برای شما امکان ایجاد یک فروشگاه اینترنتی با تمامی امکانات مورد نیاز را فراهم می کند که می توانید محصولات یا خدمات خود را در آن برای مشتریان خود به فروش برسانید.

نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس woocommerce

نصب و راه اندازی اولیه ووکامرس

همانند نصب افزونه های دیگر وردپرس، ووکامرس را نیز نصب کنید، مراحل زیر گویای کار است:

۱- آن را دانلود کنید. ( انتهای آموزش لینک دانلود قرار گرفته است )

۲- از حالت فشرده خارج کنید.

۳- در مسیر wp-content/plugins/ فایل را کپی کنید.

۴- به منوی افزونه ها رفته و افزونه ووکامرس را فعال کنید.

نکته مهم در نصب و راه اندازی ووکامرس :

افزونه را در مسیر افزونه ها در وردپرس نصب و فعال می کنید پس از فعال سازی مشاهده می کنیم که ووکامرس ما به زبان انگلیسی است!

نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس english woo themeina

 

 پس لازمه که ما افزونه فارسی شده ووکامرس رو دانلود و نصب کنیم از مخزن وردپرس از این صفحه دانلود  و نصب کنید.

وقتی که  افزونه فارسی نصب کردیت و فعال به این صورت می بیتید که فارسی شده به شکل زیر توجه کتنید:

 

نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس woocommerce fa themeina

 

نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس woocommerce step 1

نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس install page 2نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس money 3نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس payment 5نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس preaper 6نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس نصب و راه اندازی ووکامرس transportation 4 

 

 

 

 

صفحه دانلود افزونه ووکامرس فارسی
آموزش وردپرس آموزش ووکامرس

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.