مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس

مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس

مدیر وردپرس،همیشه برای ورود کاربران تازه عضو شده نگرانی هایی وجود داره.با وجود خیلی از افزونه های ضد اسپم در وردپرس،باز هم مشکلات امینتی ای با ورود کاربران تازه به سایت به وجود میاد.در برخی از سایت ها اصولا لازمه که برای استفاده از امکانات سایت شما،عضوییتون تایید شه.دقیقا مثل مشاهده ی صفحات اجتماعی.در این مقاله،افزونه ای کاربردی برای مدیریت و مانتیورینگ کاربران تازه عضو شده در وردپرس معرفی می کنیم.

 

مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس NEW

افزونه New User Approve را نصب کرده و آن را فعال کنید . این افزونه ساده بدون پنل تنظیمات کار می کند ، یعنی نیازی نیست تنظیمات خاصی را روی آن انجام دهید . می توانید کار افزونه را با یک بار خارج شدن از وردپرس و مراجعه به صفحه ثبت نام مشاهده کنید .این افزونه در صفحه عضویت پیغامی را به کاربران نمایش می دهد مبنی بر اینکه درخواست عضویت باید توسط مدیر بررسی شده و در صورت تایید مدیر رمز عبور برای کاربر ارسال خواهد شد .همان طور که اطلاع دارید در وردپرس اجازه عضویت به کاربران جدید مساوی است با اجازه ثبت نام کاربران اسپم در سایت وردپرسی شما. روش های زیادی برای مبارزه با این کاربران طراحی شده که هر کدام معایت خاص خود را دارند.شما می توانید با افزونه هایی که کد امنیتی در فرم ثبت نام قرار می دهند با این گونه ثبت نام ها تا حدودی مبارزه کنید . اما بهتر نیست که کاربران تازه ثبت نام کرده را دقیقا مثل دیدگاه ها با یک کلیک مدیریت کنید ؟

 

مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس user registration

پس از پر کردن و ارسال فرم عضویت توسط کاربر جدید یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد تا شما را از این موضوع آگاه کند .

با مراجعه به صفحه کاربران می توانید کاربران عضو شده جدید را مدیریت کنید و به هر یک که خواستید اجازه عضویت در سایت خود را بدهید .

مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس approve user registration 

هنگامی که عضویت یک کاربر را تایید می کنید یک ایمیل حاوی رمز ورود به حساب کاربری برای کاربر ارسال خواهد شد . در صورت عدم تایید عضویت نیز یک ایمیل برای اطلاع این موضوع به کاربر ارسال شده و عضویت وی لغو می شود .

نکته مهم این که کاربرانی که عضویتشان تایید نمی شود از دیتابیس شما حذف نشده و تنها اجاز ورود به پنل کاربری خود را ندارند . هم چنین با این کار امکان عضویت مجدد آن ها با همان ایمیل وجود ندارد .

اگر یک کاربر را حذف کنید وردپرس به صورت خودکار اجازه عضویت مجدد وی با ایمیل قبلی خود را به او می دهد ولی باید عضویت آن ها را به صورت دستی تایید کنید .

 

دانلود افزونه مدیریت عضویت کاربران جدید در وردپرس
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.