قالب وردپرس عکاسی

قالب وردپرس عکاسی

وقتی می‌خواهیم یک قالب گالری عکس را انتخاب کنیم، مهم‌ترین عنصر انتخاب نحوه‌ی نمایش تصاویر است. در قالب گالری عکس Fotography یک اسلایدر زیبا در صفحه اول، بخش گالری عکس مخصوص (با امکان جابه‌جا کردن رندوم عکس‌ها)، صفحه‌ی اختصاصی گالری عکس و همچنین امکان داشتن اسلایدر اختصاصی در هر نوشته، به یک ایده‌ال برای سایت‌های آتلیه عکاسی بدل شده. در کنار این امکان صفحه‌ی اول این قالب بخش‌های متنوعی دارد که به کارایی این قالب وردپرس افزوده است. این قالب در شرکت Accesspress طراحی شده که در هرکدام از قالب‌هایش خلاقیت و کارایی حرف اول را می‌زند.

قالب وردپرس عکاسی قالب وردپرس عکاسی قالب وردپرس عکاسی theme gllary

دارای سئو عالی و قوی

این قالب چند منظوره دارای یک سئو قوی با حضور آنلاین قوی و دارای دستور محتوا، نشانه گذاری معنایی، تکنیک های بهینه سازی رسانه ها، بهره وری از کدهایی که توسط گوگل برای جستجو به بهترین نحو صورت می گیرد. سئوی بالا یعنی موفقیت بیشتر در فضای مجازی

کاملا واکنشگرا و سازگار با موبایل و تبلت:

در عصری زندگی میکنیم که موبایل و تبلت جزئی از زندگی روزمره بسیاری از ما شده است و کاربران زیادی وبگردی خود را با این ابزارها انجام میدهند. به همین دلیل یک قالب وردپرس خوب باید طوری طراحی شده باشد تا در صفحه نمایش های مختلف به خوبی نمایش داده شود و این همان معنای واکنشگراییست. خوشبختانه قالب وردپرس عکاسی هم به خوبی واکنشگرا شده تا باعث جذب بیشتر کاربر برای شما گردد.

بی نهایت رنگ : 

با استفاده از تنظیمات حرفه ای که تعبیه شده در این قالب میتوانید وب سایت را به راحتی به هر رنگی و هر قسمتی از وب سایت را خواستید انتخاب کنید یعنی بی نهایت رنگ دلخواه به انتخاب خود طراح و وب مستر سایت .

امکانات قالب گالری عکس Fotography

اسلایدر زیبا با امکان لینک‌دهی به عکس‌ها
گالری عکس پیش‌رفته در صفحه‌ی اول
صفحه‌ی اختصاصی گالری عکس
امکان استفاده از اسلایدر اختصاصی در نوشته‌ها
امکان انتخاب جایگاه نمایش ستون‌ کناری در هرکدام از صفحات

  1. بعد از نصب قالب درخواست می‌شود تعدادی افزونه را نصب کنید. این درخواست را تایید و افزونه‌ها را نصب و فعال کنید.
  2. برگه‌ای با نام دلخواه (مثلا نام سایت یا صفحه اصلی) ساخته و از قسمت قالب home page را انتخاب کنید. سپس از داشبورد وردپرس، قسمت تنظیمات > خواندن، این برگه را به عنوان برگه ایستا انتخاب کنید
  3. تنظیمات این قالب در بخش سفارشی‌سازی قرار دارد
  4. برای تنظیم بخش‌های مختلف صفحه‌ی اول به بخش سفارشی‌سازی> homepage settings بروید
  5. برای داشتن گالری تصاویر، تعدادی نوشته در دسته‌های مختلف ایجاد کنید. در هر نوشته ساختار را تصویر قرار داده و عکس خود را به عنوان تصویر شاخص قرار دهید. با این‌کار امکان استفاده از اسلایدر در این صفحات ایجاد می‌شود. اگر خواستید می‌توانید در این نوشته‌ها یک گالری عکس بسازید تا به‌صورت اسلایدر نمایش‌داده شود.
  6. در بخش سفارشی‌سازی> homepage settings بخش homepage gallery settings می‌توانید دسته‌های موردنظر عکس را برای نمایش در گالری صفحه‌ی اول انتخاب کنید.
دانلود قالب وردپرس عکاسی
چند منظوره قالب وردپرس رایگان

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.