قالب وردپرس شرکتی

قالب وردپرس شرکتی Chameleon

قالب chameleon با نام گذاری خاص خود، خبر از هدیه ای خاص از الگانت تمز میدهد. chameleon به معنی سوسمار می باشد. سوسمارها موجوداتی هستند که توانایی تغییر رنگ پوستشان را دارند. قالب وردپرس chameleon دقیقاً همین ویژگی را دارد، می تواند به انواع و اقسام رنگ ها و طرح ها در بیاید تا بلاخره نظر شما را جلب کند.

chameleon-is قالب وردپرس شرکتی قالب وردپرس شرکتی Chameleon is

قالب وردپرس شرکتی Chameleon با طراحی بسیار ساده اما حرفه ای و زیبا  سبکی قالب از ویژگیهای خاص آن است و البته نباید فراموش کرد که امکانات قالب، مانند سه نوع اسلایدر مختلف صفحه اصلی آن، منوهای آبشاری، سه بخش ویژه و برگزیده صفحه اصلی، پشتیبانی از ابزارک در سایدبار و فوتر، قالبهای اختصاصی برگه ها، همه و همه قالب chameleon را تبدیل به یکی از قالبهای وردپرس فارسی میکنند که کمتر نظیر آن دیده شده است!

شاید این قالب وردپرس بیشتر برای سایتهای شرکتی مناسب باشد، اما شخصاً فکر میکنم سایتهای شخصی هم میتوانند از آن بهره مند شوند یعنی ما هم یک قالب وردپرس شرکتی داریم و هم یک قالب وردپرس شخصی و شاید قالبی برای تمام سایتها! کاملاً بستگی به شما دارد.

Chameleon کاملا واکنش گرا

شما می توانید با این پوسته بی نظیر سایت خود را در حال و به طور مستقیم  و با لود عالی در انواع دستگاه ها مشاهده کنید افتاب پرست با ریسپانسیو بودن خود به شما اجازه می دهد تا در دستگاه ها با طرح های مختلف و اندازه های متفاوت به سایت خود مراجعه کنید و دیگر نیازی به زوم صفحه و حرکت زمانی در حالی که در گوشی خود مشاهده می کنید ندارد پس اگر شما به دوستا و کاربران و هر کس دیگری که می خواهد به سایت شما مرا جعه کند اهمیت می دهید افتاب پرست را از دست ندهید قطعا برای کار شما عالی خواهد بود.

Colorizations

پانل Colorizations  به شما اجازه می دهد تا شما به سرعت قسمت های مختلف مانند فونت و رنگ پس زمینه را تغییر دهید

کدهای کوتاه قالب وردپرس Chameleon

این پوسته دارای مجموعه ای از کدهای کوتاه بوده شما می توانید بدون هیچ مشکلی و با راحتی سایت خود را کاملا پیچیده و زیباتر کنید .

ویژگی های قالب وردپرس شرکتی Chameleon

  • انواع ترکیب های رنگ و طرحهای مختلف
  • دارای سه نوع مختلف اسلایدر برای صفحه اصلی
  • دارای کنترل پنل مخصوص الگانت تمز (epanel)
  • دارای قالبهای اختصاصی برای برگه ها مثلاً قالب مخصوص تماس با ما، نقشه سایت و … .
  • امکان اعمال تنظیمات اولیه سئو از طریق کنترل پنل
  • امکان تعریف لوگو و فیو آیکون از طریق کنترل پنل مخصوص قالب
  • طراحی responsive
  • پشتیبانی از منوهای آبشاری تا دو نسل
  • پشتیبانی از ابزارک در سایدبار و فوتر
  • امکان استفاده از short code های مختلف که پس از نصب قالب، به صورت دکمه به ادیتور وردپرس افزوده می شوند
دانلود پوسته شرکتی
شرکتی قالب وردپرس رایگان

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.