غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها

غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها 

افزونه غیر فعال کردن ارسال دیدگاه ها وردپرس Disable Comments یک افزونه کاربردی دیگری که به شما مدیر سایت اجازه می دهد تا امکان ارسال دیدگاه و نظرات را در سایت خود فعال یا غیر فعال کنید تا امکان ارسال دیدگاه حذف شود و دیگر اجازه چنین کاری به کاربران سایت شما ندهد .این افزونه کاملا حرفه ای این امکان را به شما می دهد که هر کدام از مطالب سایت ، برگه ها و صفحات دیگر سایت که امکان ارسال دیدگاه وجود دارد را غیر فعال یا فعال کنید .افزونه Disable Comments حتی امکان ارسال دیدگاه به اعضای سایت شما را هم نمیدهد و غیر فعال کردن ارسال دیدگاه به طور کامل انجام می شود و به هیچ وجه امکان ارسال دیدگاه وجود نخواهد داشت .

غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها didgah

افزونه وردپرس غیر فعال سازی دیدگاه ها Disable Comments

یک افزونه وردپرس بسیار پرکاربرد که بسیار محبوب بوده و فقط برای یک کار طراحی شده است با این افزونه میتوان تمام دیدگاه ها در مورد یک نوشته را به سادگی غیر فعال کرد. مدیر میتواند دیدگاه های یک نوشته سفارشی را انتخاب کرده و دیدگاه های آن نوشته را غیر فعال کند تا در آینده نیز امکان درج دیدگاه یا نظر در رابطه با نوشته سفارشی وجود نداشته باشد. این افزونه وردپرس در کنار نوشته ها برای غیر فعال سازی میتواند دیدگاه های یک را برای غیر فعال سازی به عهده بگیرد.

اگر تمایل دارید که در نوشته های سفارشی یا بعضی صفحات و برگه ها دیدگاهی توسط کاربرانتان درج نشود و امکان نظر دهی نباشد از این افزونه کاربردی استفاده کنید.

توجه: اگر تمایل دارید فقط برای چند نوشته خود دیدگاه ها را غیر فعال کنید میتوانید این کار را بدون نیاز به این افزونه انجام دهید. برای اینکار کافیست به صفحه ویرایش نوشته یا برگه رفته و در پایین صفحه با قسمتی به نام “دیدگاه ها” در بخش تنظیمات نمایش میتوانید دیدگاه ها را برای نوشته خود غیر فعال کنید.

 این افزونه اجازه می دهد تا مدیران به سطح جهانی نظرات غیرفعال کردن بر روی هر نوع پست (پست ها، صفحات، فایل پیوست، و غیره) به طوری که این تنظیمات می توانید برای پست های فردی نمی بازنویسی شود. این نیز حذف تمام زمینه های مربوط به نظر از ویرایش و سریع ویرایش صفحه نمایش. در تاسیسات multisite، می توان آن را مورد استفاده برای غیر فعال کردن نظرات در کل شبکه.

علاوه بر این، موارد اظهار نظر مربوط به را می توان از صفحه، ابزارک، منوی مدیریت و نوار مدیریت حذف خواهند شد.

نکته مهم: با استفاده از این افزونه کاربردی غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها اگر شما نظرات در تمام را در سایت خود (و یا در برخی از انواع پست) را نمی خواهم. از آن استفاده نکنید اگر شما می خواهید را به صورت انتخابی غیر فعال کردن نظرات در پست های فردی – وردپرس شما اجازه می دهد به هر حال انجام این کار. اگر شما نمی دانید که چگونه برای غیر فعال کردن نظرات در پست های فردی، می دستورالعمل راهنما وجود دارد.

نکته مهم :

تنها در صورتی از این افزونه کاربردی غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها  استفاده کنید که نمی خواهید دیدگاهی در سایت شما ثبت شود و به این بخش اصلا نیازی نداشته باشید . اگر می خواهید برای یک سری مطلب دلخواه دیدگاه ها را غیر فعال نمایید باید از طریق خود وردپرس اقدام کنید .

 

صفحه دانلود افزونه غیر فعال سازی تمام دیدگاه ها
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.