شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس

شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس

خیلی وقت ها شده خواستیم نوشته هایی رو پاک کنیم و نمیتونستیم اونو پیدا کنیم خیلی وقت ها شده خواستیم شماره یک پست و پیدا کنیم ولی نتونستیم ولی خب چاره کار چیه این که تک تک نوشته هاررو شماره بندی کنیم؟؟نه اصن کار درستی نیس اولا زمانبر است و دو ما ممکن اشت شما در شماره گذاری دچار اشتباه بشین پس بهترین کار اینه توسط یک افزونه هوشمند این کار انجام بشه اما خب افزونهه ای که مابرای شما امروز اماده نموده این افزونه  Auto Numbering Post میباشد این افزونه کاملا اتوماتیک است و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که افزونه را نصب و فعال کنید  افزونه به طور خودکار کار خودشو رو بدون هیچ خطایی انجام میده!!

شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس number

“میخواهیم در کنار عنوان هر مطلب، شماره آن نوشته نیز به نمایش در بیاید”. برای انجام شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس به افزونه ی Auto Numbering Post نیاز دارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که افزونه را بر روی سایت وردپرسی خود، نصب و فعال کنید. (میتوانید از آموزش نصب افزونه در وردپرس هم کمک بگیرید) اگر افزونه را در سایت خود فعال کرده باشید، پس از مراجعه به سایت متوجه خواهید شد که حالا تمامی نوشته های شما به صورت منظم دارای شماره گذاری هستند.

نکته ی بسیار خوبی که در رابطه با این افزونه کوچک وجود دارد این است که این افزونه شماره گذاری اتوماتیک نوشته ها در وردپرس، هیچ نوع تغییر دائمی در عناوین نوشته های سایت ایجاد نمیکند. تنها کاری که توسط افزونه انجام میشود، اعمال یک فیلتر روی عناوین نوشته هاست. بنابراین هر زمان که احساس کردید به افزونه نیازی ندارید و یا دیگر مایل نیستید شماره بندی مطالب در سایت شما به نمایش در بیاید، کافی است افزونه را غیر فعال کنید تا همه چیز به حالت اولیه خود بازگردد.
صفحه  دانلود افزونه
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.