رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس

رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس

با سلام به همراهان همیشگی تمینا و دوستاران وردپرس، همنجور که  اطلاع دارین در وردپرس اگر که تعداد منوها بیش از 100 باشه این تعداد فقط یک پیش فرض هست گاهی مشاهده می کنیم که بیش از 50 هم ذخیره میشه , مشخص نیست دلیل این محدودیت در منو ها برای چیست اما راه حلی که برای این کار وجود داره با افزودن یه کد ساده به یکی از فایل های وردپرس این مشکل رو در وردپرس برطرف می کنه.

بسیاری از کاربران ما که قالب حرفه ای وردپرس خریداری می کنند با مشکل محدودیت منو در وردپرس مواجه می شوند. تیکت های زیادی در این رابطه دریافت کردیم و بر آن شدیم تا این مقاله را برای شما دوستان وردپرس تدارک ببینیم تا بتوانید مشکل محدودیت منو در وردپرس را حل نمایید. در اکثر هاستینگ ها تنظیمات فایل php.ini به این صورت انجام شده که زمان مدیریت فهرست ها در وردپرس شما نمیتوانید بیشتر از 100 آیتم را در منوهای وردپرس ذخیره کنید. یعنی اگر منو یا مگامنوی بالا بلندی داشته باشید که 250 آیتم داشته باشد تنها 100 عدد از آن ذخیره می شود!

رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس Fixed a problem limited number of menu in WordPress

رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس

 

این مشکل وردپرس قبلا در تیکت 14134 در wordpress.org ثبت شده اما قبل از اینکه وردپرس این مشکل را حل کند ما قصد داریم این مشکل را برای شما حل کنیم با ما همراه باشید.

برای انجام این کار نیاز دارید فایل سروری PHP.ini رو یک کد ساده بهش اضافه کنید. اگه هاستینگ معمولی دارید به مسول سرورتون درخواست بدید اضافه کنند.

در ابتدا پوشه wp-admin را باز کرده و دنبال فایل php.ini بگردید و سپس کد زیر را در انتهای آن اضافه نمایید.

نکته: در صورتی که فایل php.ini را ندارد می توانید آنرا بسازید.

راه دیگر این هست که کد زیر را در انتهای .htaccess خودتون قرار بدید:

فایل php.ini چیست 

یکی از فایل های مهم که هک های زیادی هم داره فایل php.ini هست این فایل در پوشه wp-admin وردپرس شما می باشد. در ست های اینده هک های کاربردی که این فایل داره رو ارائه خواهیم داد.

امیدوارم آموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس برایتان مفید بوده باشد . در ضمن باید بگم که همیشه سعی کنید که از کد استفاده کنید چون سرعت سایت پایین نمیاد و سرعت لود سایت کم نمی شود .

 

آموزش وردپرس کدهای وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.