جلوگیری ایجاد تغییر در قالب

جلوگیری ایجاد تغییر در قالب وردپرس: با سلام به همراهان همیشگی سایت تمینا. آموزشی که  امروز برای شما عزیزان آماده کرده ایم برای جلوگیری از اعمال تغییرات در  قالب وردپرس  پس از  طراحی می باشد. برای جلوگیری از تغییر کد های قالب وردپرس صحبت کنیم.دوستان عزیز بیشتر فروشندگان و طراحان قالب های حرفه ای وردپرس از ویرایش قالب ها و یا حذف کپی رایت طراح قالب از فوتر شکایت دارند ، البته همه خریداران اینکار رو انجام نمی دهند اما خب پیشگیری بهتر از درمان است چرا که باید حق کپی رایت در تمامی قالب ها و افزونه های وردپرس رعایت شود چرا که برای درست شدن آن ها زحمات فراوانی کشیده شده است. در این مطلب میخواهیم کدی را به شما ارائه کنیم که با قرار دادن آن در فایل تابع پوسته مانع از تغییر قالب های وردپرسی شما می شود.

جلوگیری ایجاد تغییر در قالب جلوگیری ایجاد تغییر در قالب جلوگیری ایجاد تغییر در قالب Locked in WordPress Theme

جلوگیری ایجاد تغییر در قالب

 برای جلوگیری ایجاد تغییر در قالب وردپرس کافیست کد زیر را در فایل تابع وردپرس functions.php وب سایت وردپرسی خود قرار دهید:

بعد از  قرار  دادن کد در مکان مورد نظر انرا ذخیره کنید.سپس به پنل تنظیمات قالب خود  بروید و امتحان کنید مثلا بخواهید استایل سایت خود رو تغییر و یا مقدادیر فونت رو تغییر بدهید خواهید دید که امکان تغییر و ذخیره سازی وجود نداره.یک آموزش کاربردی کوچک و مهم که ه راحتی با استفاده از برخی کد ها می توانید به دلخواه تغییرات خود  را بر روی سایت وردپرسی خود اعمال کنید.پس اموزش های کاربردی گروه تیمنا رو دنبال کنید.

کدهای وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.