جلوگیری از ثبت نام اسپم

جلوگیری از ثبت نام اسپم

متاسفانه مسئله ی اسپم یا هرزنامه ها مشکلی بسیار جدی در زندگی وردپرسی است. افزونه ی معروفی که در این زمینه فعالیت میکنه با عنوان Akisment هست که مطمئنم همه با اون آشنایی دارید اما این افزونه توانایی اون رو نداره که به طور کامل همه ی اسپم ها رو از بین ببره و از سایت در برابر این اسپم ها محافظت کنه.ثبت نام اسپم در سایت یکی از آزار دهنده ترین مزاحمت ها برای صاحبان سایت های وردپرسی که اجازه ثبت نام کاربر را در سایت خود فعال کرده اند به حساب می آید.

جلوگیری از ثبت نام اسپم  جلوگیری از ثبت نام اسپم جلوگیری از ثبت نام اسپم SPAM

توقف ثبت نام اسپمر ها با Stop Spammers

اولین کاری که باید بکنید، نصب و فعالسازی افزونه Stop Spammers Spam Prevention است.

حال در منوی سمت راست وردپرس به قسمت Stop Spammers » Protection options بروید. Stop Spammers یک افزونه بسیار قدرتمند در زمینه جلوگیری از عضویت اسپمر ها در سایت شما است. این افزونه سایت شما را از هر گونه فعالیت اسپم در زمینه ثبت نام و عضو گیری ایمن می کند.

این افزونه از تکنیک های مختلفی برای جلوگیری از اسپم استفاده می کند. استفاده از HTTP Referrer و درخواست های هدر، دو مورد از این تکنیک ها برای شناسایی کاربران واقعی است.

stop-spammer-wordpress جلوگیری از ثبت نام اسپم جلوگیری از ثبت نام اسپم stop spammer wordpress

اگر چه امکان آن بسیار کم است، اما ممکن است زمانی این پلاگین شما را از محیط مدیریت سایت تان بیرون کند. اگر چنین اتفاقی افتاد، کافیست از طریق هاست وارد فایل منیجر سایتتان شده و نام فایل این افزونه را از stop-spammer-registrations.php به stop-spammer-registrations.locked تغییر دهید.

بدین منظور، به محیط مدیریت هاست تان (سی پنل یا دایرکت ادمین) رفته و روی گزینه File Manager کلیک کنید. سپس پوشه ای که وردپرس در آن نصب شده را انتخاب کرده و روی دکمه Go کلیک کنید. وقتی وارد فایل منیجر شدید، به مسیر wp-content » Plugins بروید. در این فولدر، فایل stop-spammer-registrations.php را پیدا کرده نام آنرا به stop-spammer-registrations.locked تغییر دهید.

ویژگی های افزونه جلوگیری از ثبت نام اسپم

۱- جلوگیری از ورود اسپم ها به دیدگاه ها
۲- توقف ربات های اسپمر
۳- توقف ارسال اسپم به صورت محتوای ایمیلی
۴- توقف اسپم ها به صورت ارسال بازخورد

صفحه افزونه جلوگیری از ثبت نام اسپم
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.