جلوگیری از ارسال مطالب تکراری

جلوگیری از ارسال مطالب تکراری با Super Post Cleaner

با سلام خدمت  همراهان همیشگی تمینا . دوستان وردپرسی که میخواهند در سایت خود نوعی نظم که مربوط به همه ی نوشته های سایت میشود ، ایجاد کنند . برای این کار به عنوان مثال یکی از راه هایی که من به شما معرفی میکنم این است ، که ما بتوانیم در سایت خود کنترل مطالب خود را داشته باشیم .همانطور که می دونید گوگل اخیرا اعلام کرده که مطالب تکراری برای سئوی سایت شما بسیار مهم هستند و داشتن duplicate content یا همان محتوای تکراری تاثیر منفی بر روی سایت شما خواهند داشت. پس باید سعی کنید از انتشار مطالب تکراری در سایتتان جلوگیری کنید. اما اگر چندین نویسنده دارید یا اصولا فراموش کار هستید بهترین راه استفاده از افزونه super post cleaner است.

جلوگیری از ارسال مطالب تکراری جلوگیری از ارسال مطالب تکراری جلوگیری از ارسال مطالب تکراری super post cleaner

چگونه از انتشار مجدد یک مطلب جلوگیری کنیم

شاید برخی از دوستان و وبمسترانی که در سایت های مختلف فعالیت میکنند وقت کافی برای بازبینی مطالب سایت نداشته باشند ، ما افزونه ی Super Post Cleaner را به شما معرفی میکنیم . با استفاده از این افزونه دیگر لازم نیست مطلبی که میخواهید در سایت بگذارید را چک کنید که آیا این مطلب قبلا در سایت نوشته شده است یا باید آن را به مطالب سایت اضاف کنید . پس از اینکه شما مطلب را در سایت مینویسید باید آن را برای بازبینی بفرستید تا مدیر سایت پس از بازبینی مطلب شما آن را منتشر کند . هنگامی که مدیر سایت آن را برای انتشار میفرستد ، این افزونه که بر روی سایت شما فعال است یک ارور میدهد که آن به این معنی است که این مطلب قبلا در سایت شما منتشر شده است که یک سوال از شما میپرسد که آیا میخواهید این مطلب را جایکزین مطلب قبلی کنید یا نه . دو گزینه رت مشاهده میکنید به نام های (Yes و No ) که اگر روی Yes کلیک کنید مطلب شما جایگزین و اگر روی No کلیک کنید مطلب شما به پیشنویس منتقل میشود . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .

افزونه super post cleaner هنگام انتشار یک مطلب عنوان این پست را با عنوان پست های قبلی سایت شما مقایسه کرده و در صورتی که عنوان مطلب شما در پست های قبلی سایت موجود باشد از انتشار این مطلب جلوگیری می کند و این به معنای این است که دیگر سایت شما duplicate content ندارد. 

اگر پست های قبلی سایت شما تکراری است اصلا جای نگرانی نیست چون این افزونه هر بار که پستی را منتشر می کنید مطالب قبلی را نیز بررسی می کند و در صورت تکراری بودن یکی از آن مطالب را حذف می کند. برای جلوگیری از وجود خطای ۴۰۴ ( یافت نشد ) در مطالب حذف شده نیز خطای ۴۰۴ سایتتان را از بین ببرید. 

برخی از ویژگی های افزونه جلوگیری از ارسال مطالب تکراری با Super post cleaner

  • قابلیت تشخیص مزالب تکراری
  • حذف مطالب تکراری و نگهداری یک نسخه از مطالب
  • و …
صفحه افزونه
پلاگین وردپرس رسانه کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.