تغییر لوگو صفحه ورود به مدیریت وردپرس

تغییر لوگو صفحه ورود به مدیریت وردپرس

شاید شما در حال آماده سازی وردپرس برای یک سایت سازمانی یا شخصی باشید که صاحب سایت علاقه شدید به لوگوی خودش داشته باشه. خب نگران نباشید چون به راحتی میتوانید این تغییر لوگو رو انجام دهید. برای این کار کافیست امروز رو با تمینا باشید.

یکی از روش های شخصی سازی وردپرس تغییر لوگویی می باشد که در صفحه ورود آن نمایش داده می شود که باید گفت که تنها با استفاده از کد تغییر لوگو صفحه ورود به مدیریت وردپرس بدون افزونه می توان به راحتی این کار را انجام داد که برای سایت هایی مناسب می باشد که عضویت و ورود را برای باز گذاشته اند و میخواهند که ظاهر بهتری به سایتشان بدهند .خب برای اینکار لازم نیست سراغ هسته وردپرس بروید راه آسان تری هم هست و آن این است که فایل functions.php قالب خود را باز کنید و کد زیر را به انتهای آن اضافه نمائید. قبل از هرکاری هم بک آپ از این فایل فراموش نشود

تغییر لوگو صفحه ورود به مدیریت وردپرس تغییر لوگو صفحه ورود به مدیریت وردپرس تغییر لوگو صفحه ورود به مدیریت وردپرس logo

شما نیاز دارید در ابتدا لوگوی مورد نظر خود را برای مثال با نام darswp-login.png در  فایل images قالب خود آپلود کنید و بعد کد زیر را در فایل functions.php قالب خود قرار دهید که باید نام تصویر آپلود شده مطابق نمونه تغییر دهید تا درست کار کند .

کد تغییر لوگوی وردپرس:

شما باید نام تصویر خود را با قسمت darswp-login.png در کد تغییر دهید .

اگر مایل باشید میتوانید به جای قسمت زیر URL تصویر مورد نظرتان را وارد کنید تا از آن URL استفاده کند .

تصویری که آپلود میکنید اگر با ابعاد ۸۰ * ۸۰ باشد بهتر است ولی اگر بخواهید میتوانید ابعاد دیگری هم قرار بدهید .

 

 
آموزش وردپرس کدهای وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.