تخفیف هوشمندانه محصولات

تخفیف هوشمندانه محصولات با WooCommerce Smart Sale:همانطور که میدانید وقتی در ووکامرس روی محصولی تخفیف اعمال میکنید، ووکامرس برای نمایش آن، روی قیمت اولیه را حط میکشد و قیمت جدید (قیمت با احتساب تخفیف) را در کنار یا زیر آن نمایش میدهد. ولی در این حالت مقدار تخفیف به صورت واضح نمایش داده نمیشود و کاربران شما باید با ماشین حساب قیمت قبل و بعد تخفیف را از هم کم کنند تا مقدار تخفیف را به دست آورند! که این شکل نمایش زیاد جالب نیست!

در حقیقت افزونه نمایش تخفیف محصول، مقدار تخفیفی که ما روی محصول ووکامرسی خودمون اعمال کردیم رو به صورت صریح روی محصول نشون میده تا مشتریان مقدار تخفیف رو راحت ببینن و مجبور نباشن با ماشین حساب مقدار تخفیف رو حساب کنن.

یعنی شما فرض کنید ما می خواهیم مقدار ۱۰۰۰۰ تومان برای یک محصول خود تخفیف در نظر بگیریم. قیمت اصلی محصول را ۵۰۰۰۰۰ تومان فرض کنید، حال اگر تخفیف را اعمال کنیم قیمت به ۴۰۰۰۰۰ تومان تغییر می کند. ما با کمک این افزونه به فروشنده اعلام می کنیم که برای این محصول ۱۰۰۰۰ تومان تخفیف قائل شدیم.

تخفیف هوشمندانه محصولات تخفیف هوشمندانه محصولات تخفیف هوشمندانه محصولات WP themeina

تخفیف هوشمندانه محصولات

  • وارد پیشخوان وردپرس شده و افزونه را در مسیر مشخص خود نصب و سپس آن را فعال می کنیم. منتظر نمایش هیچگونه تنظیماتی نباشید و مستقیما به سراغ محصولاتی بروید که حالت متغیر برای آن ها در نظر گرفته اید.

 

تخفیف هوشمندانه محصولات تخفیف هوشمندانه محصولات تخفیف هوشمندانه محصولات off themeina

تخفیف هوشمندانه محصولات

themeina.ir تخفیف هوشمندانه محصولات تخفیف هوشمندانه محصولات themeina

اینم نمونه ای استفاده شده از افزونه نمایش تخفیف محصول که می توانید در فروشگاه خود به زیبایی از آن استفاده کنید

woocommerce-smart-sale-badge-screenshot-1 تخفیف هوشمندانه محصولات تخفیف هوشمندانه محصولات woocommerce smart sale badge screenshot 1

 

دانلود تخفیف هوشمندانه محصولات

 

دانلود  افزونه صفحه  افزونه
ووکامرس

دسته بندی و برچسب

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.