ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس

ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس با Front End PM

افزونه ای که قرار است با آن آشنا شویم با عنوان Front End PM می باشد که مسئول ارسال و دریافت پیغام های شخصی در وردپرس است! این افزونه را از تمینا  می توانید دانلود و نصب نمایید. سپس آن را فعال کنید.

Front End PM ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس Front End PM

دستورالعمل های راه اندازی بسیار ساده می باشد شما می توانید یا کپی و چسباندن کد کوتاه که در دسترس شماست در هر صفحه وردپرس که شما می خواهید برای پیام های خصوصی استفاده کنید.و حتی شما میتوانید با استفاده از زمینه های زیر صفحه جدید ایجاد کنید  پس از ایجاد شما می توانید پیش نمایش ان را مشاهده فرمایید

ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس Front End 1screenshot2 ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس screenshot2ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس ایجاد سیستم پیام خصوصی در وردپرس screenshot3 4

شما می توانید تعداد پیام های کاربر را ذخیره و تنظیم کنید . شما همچنین می توانید کاربران را با اضافه کردن نام کاربری خود را و … تنظیم کنید مهمتر از همه، شما می توانید یک سطح توانایی مورد نیاز برای کاربران برای ارسال یا دریافت پیام تنظیم کنید  در این قسمت از پلاگین وردپرس شما می توانید ارسال پیام را برای کاربرانیکه ثبت نام کرده اند آزاد کنید و یا بسیاری دیگر ….

۱- وارد پیشخوان وردپرس خود شوید . وارد بخش افزونه ها شوید . وارد بخش افزونه شوید . وارد بخش بارگذاری افزونه شوید و افزونه را بارگذاری کرده و سپس نصب و فعالسازی کنید .

۲- وارد هاست خود شده سپس به آدرس /wp-content/plugins رفته و فایل دریافت شده از تمینا را آپلود کنید و سپس آن را اکسترکت کنید . حال وارد پیشخوان وردپرس شده سپس وارد بخش افزونه ها و بعد افزونه های نصب شده شوید و افزونه مورد نظر را نصب کنید .

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.