انتقال مطالب از ورد به وردپرس

انتقال مطالب از ورد به وردپرس

 با سلام به همراهان همیشگی تمینا، بعضی  از مواقع شما نیاز دارید به انتقال مطلب از  ورد به وردپرس ،یکی از جالب ترین و بهترین قسمت های نرم افزار ویرایشگر متن WORD برای وبلاگنویسان ، امکان ارسال پست برای سرویس های مختلف بدون نیاز به لوگین کردن به حساب کاربری است. و یکی از این سرویس های مورد پشتیبانی ورد ، وردپرس هست که برای اشنایی با ما همراه باشید

انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس Transfer content from Word to WordPress

بعضی از کاربران ترجیح میدهند که مقاله های خود را در برنامه وردپرس که املا،الگو ها،شکل وقالب انها را بررسی میکند بنویسند. وردپرس تمام این امکانات را ندارد.کاربرد دیگر این سناریو وبلاگ نویسی برای میهمانان است.اگر نمی خواهید میهمانان نویسنده به پنل مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشند پس باید پست های میهمانان را به برنامه ورد وارد کنید.ممکن است شما از قبلا بعضی محتوی ذخیره شده در وردپرس را داشته باشید.کپی کردن و paste کردن از برنامه ورد میتواند برای شما سخت باشد مخصوصا اگر مجبور باشید محتوی را از چند پرونده کپی کنید.ببینید که چگونه بدون به هم ریختن قالب میتوانیم فایل برنامه ورد را وارد وردپرس کنیم.

انتقال مطالب از ورد به وردپرس بدون افزونه

برای شروع کار در این زمینه وارد ورد شوید و روی گزینه new کلیک کنید همانند تصویر زیر:

انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس 221

 

در مرحله دوم روی گزینه blog post کلیک کنید و سپس در صفحه باز شده روی گزینه ساخت فایل جدید کلیک کرده و پس از ان نیز روی گزینه ریجستر کلیک نمائید تا اطلاعات وب سایت خود را بتوانیم وارد کنیم.در صفحه باز شده همانند تصویر زیر باید ابتدا وردپرس را به عنوان سرویس دهنده خود انتخاب نمائیم و سپس آدرس وب سایت و یوزر نیم و پسورد وب سایت وردپرس خود را وارد نمائیم:

انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس 222

بعد از آن مرحله در این قسمت شروع به نوشتن پست خود میکنیم و نوشته خود را به صورت کامل مینویسیم به همراه متن وتصویر کد و غیره…. بهتر است بدانید که مشکلی با ارسال تصاویر نخواهید داشت  تصاویر در قسمت تصاویر کتابخانه وردپرس آپلود میشوند و شما میتوانیدان ها را نیز در وب سایت خود داشته باشید و از این نظر مشکلی وجود ندارد.پس از نوشتن پست خود در ورد میتوانید با فشردن گزینه publish آن را در وب سایت وردپرسی خود منتشر نمائید به همین راحتی.

انتقال مطالب از ورد به وردپرس با افزونه

با استفاده از افزونه ی Mammoth .docx converter خواهید توانست تا از این پس مطالب وب سایت خود را ابتدا در نرم افزار محبوب ورد نوشته و تزئین کنید و در اخر نیز توسط این افزونه متن نوشته شده در نرم افزار Word را بدون هیچ گونه تغییر و به هم ریخته گی ای به ویرایشگر وردپرس خود انتقال دهید.

انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس docxconverter

انتقال مطالب از ورد به وردپرس

برطبق فعالسازی باید یک پست جدید بسازید یا یکی از پست های موجود را ویرایش کنید.بر روی صفحه ی ویرایشگر پست گزینه mammothMammoth .docx converter را می ببینید.

برای انتخاب فایل برنامه ورد بر روی گزینه choose file کلیک کنید.زمانی که فایل برنامه ورد را انتخاب کردید افزونه  3  نمایش برای مقاله شما نشان میدهد. در این گزینه خواهید دید که چگونه مقاله در وردپرس دیده میشود.

انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس انتقال مطالب از ورد به وردپرس previewdocx

انتقال مطالب از ورد به وردپرس

افزونه تولید کننده ورد Mammoth فایل ورد را به یک قالبHTML تمییز که با وردپرس سازگار است تبدیل میکند.به تازگی افزونه انتقال مطالب از ورد به وردپرس از امکانات زیر حمایت میکند:

  • عنوان هایی مانند عنوان 1 و2 که به h1و h2 تبدیل میشوند.
  • استفاده از جدول ها بدون قالب بندی و فاصله سلولهای رنگی
  • صاف کردن فرمت HTML مانند حروف کج،بالا نویس و زیرنویس
  • تصاویر قرار داده شده در مقاله به وردپرس وارد میشود.
  • Textboxesبه تصاویر واضح تبدیل میشوند.

افزونه هیچ تغییری در مقاله اصلی ورد شما ایجاد نمیکند.حتی انرا در سایت وردپرس شما ذخیره نمیکند.

صفحه افزونه
آموزش وردپرس آموزش وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.