افزونه کپچا وردپرس

افزونه کپچا وردپرس

همانطور که میدانید بصورت پیش فرض هیچ امکانی برای مقابله با ثبت نام های اسپم در سیستم مدیریت محتوای وردپرس قرار داده نشده است و در صورتی که شما ثبت نام را برای تمام کاربران امکان پذیر کرده باشید، رباتها و اسکریپت هایی که در نقش اسپم هستند علاوه بر ثبت نام میتوانند در سایت شما لاگین کرده و یا درخواست بازیابی رمز عبور بدهند. در قسمت دیدگاه های وردپرس نیز شرایط به همین صورت بوده و رباتها به راحتی میتوانند دیدگاه های خود را که اکثرا شامل لینک های تبلیغاتی میباشد، در سایت شما ارسال کنند.

بنابراین برای محافظت از سایت خود در برابر این حمله ها پیشنهاد میکنیم  از افزونه کپچا وردپرس استفاده کنید. این افزونه دیوار محکمی در برابر این حملات است.

افزونه کپچا وردپرس افزونه کپچا وردپرس افزونه کپچا وردپرس chapten

ابتدا افزونه کپچا وردپرس را بر روی وردپرس خود نصب و فعال کنید سپس به مسیر پیشخوان > BWS Plugins > معادله ی امنیتی بروید.

همانطور که در صفحه ی تنظیمات افزونه کپچا وردپرس مشاهده میکنید گزینه اول مربوط به فعال کردن کپچا در قسمت های مختلف سایت می باشد که به راحتی هرچه تمام و تنها با یک کلیک میتوانید کپچا را به فرم ورود وردپرس، فرم ثبت نام وردپرس، فرم بازیابی رمز و فرم دیدگاه های وردپرس اضافه کنید .

 افزونه کپچا وردپرس عملکرد مناسبی داشته و با ارائه ی معادله های ریاضی بصورت ضرب، جمع و تفریق (براساس انتخاب شما) میتواند باعث جلوگیری از درخواست های اسپم شود. امیدوارم معرفی افزونه کپچا وردپرس مورد پسند شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد.

افزونه کپچا وردپرس افزونه کپچا وردپرس افزونه کپچا وردپرس captcha code plugin

ویژگی های کپچا captcha

نمایش: – یا حروف و اعداد شما می توانید حروف و اعداد در تصویر امنیتی یا استفاده از تنها یکی از این دو چیز.
عملیات: عملیات ریاضی عمومی استفاده می شود اضافه کردن، تفریق، ضرب.
برچسب: شما می توانید یک برچسب اضافه به نمایش تصویر امنیتی را در فرم.

توجه :

پیشنهاد میکنم حتما از این افزونه در وبسایت وردپرسی خود استفاده کنید چون ۸۰ % سایت هایی که هک میشوند به دلیل استفاده نکردن از این افزونه کاربردی است.

دانلود آخرین نسخه افزونه از مخزن وردپرس

پلاگین وردپرس کاربردی

دسته بندی و برچسب

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.