افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی

افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی

تبلیغات این روز ها یک ضرورت شده برای هر سایتی. حالا یا تبلیغات خود سایت یا تبلیغات سایت های دیگر به منظور حمایت از دوستان و یا کسب درآمد. به هر حال شاید بخواهید تبلیغاتی را در سایت وردپرسی خودتان قرار دهید. گاها دوست دارید این تبلیغات چرخشی باشند. یعنی با هر بار رفرش کردن سایت ، یک تبلیغ تصادفی نمایش داده شود. تبلیغات معمولا یکی از بهترین و شیرین ترین قسمت هایی است که فارسی زبانان به آن توجه میکنند. مخصوصا برخی از دوستانی که تازه وب افتتاح کردند و میخواهند هر جور شده تبلیغ بگیرند !! ( خواهشاً وقتی وب بازدید کننده داشت تبلیغ بگیرید و از همون اول تبلیغات نذارین تا کاربرا بتوانند راحت تر در وب شما حضور یابند) معمولا گذاشتن تبلیغات در هر قالب و تغییر آن کار نسبتا زمانگیری است اما امروز با ما باشید تا شما رو با افزونه ای حرفه ای برای تبلیغات مخصوصا تبلیغات چرخشی آشنا کنیم…

 افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی ADS

  افزونه Ads by datafeedr افزونه تبلیغاتی وردپرس هست که تبلیغات سایت شما را بصورت چرخشی نمایش می دهد. این افزونه با قرار دادن یک کد در قالب سایت شما یا ابزارک سایتتان تبلیغات یک دسته بندی خاص ( که شما مشخص کرده اید ) را به کاربر نمایش می دهد.

 
نکات نصب
بعد از نصب افزونه دو منو به منوی مدیریت وردپرس شما اضافه خواهد شد. اولی منوی ads و دومین منو زیر مجموعه تنظیمات وردپرس باز هم به نام Ads اضافه خواهد شد.
از بخش Ads > add new ad می توانید تبلیغات مورد نظر خود را اضافه کنید. به این شکل:
عنوان را وارد کنید مثلا THEMEINA
در بخش محتوای نوشته کد تبلیغات خود را وارد کنید
و در بخش group می توانید دسته بندی تبلیغ را انتخاب کنید یا بسازید.

افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی افزونه تبلیغات وردپرس بصورت چرخشی ads shortcode

با مراجعه به بخش تنظیمات > ads می توانید از بخش Shortcode / PHP Template Code Generator شورت کد را دریافت کنید. روی اولین گزینه کلیک کنید. از پایین دسته بندی تبلیغاتی که ساختید را انتخاب کنید تا شورت کد آن به شما نمایش داده شود.
 
چنانچه شما روی دومین گزینه یعنی php کلیک کنید. یک کد php بهع شما ارائه می شود. این کد را می توانید از بخش نمایش > ویرایشگر ، در قالب سایتتان قرار دهید. این کد در هر کجای سایت شما که نمایش داده شود می توانید تبلیغات را در آنجا ببینید.
صفحه افزونه
پلاگین وردپرس تبلیغات

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.