افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس

افزونه Share Buttons by AddThis به منظور ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی در قالب وبسایت و زیر هر پست می باشد .از آنجا که اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی باعث بهینه سازی و سئو سایت شما می باشد بهتر است این افزونه را در وردپرس خود نصب کنید .

AddThis Sharing Buttons افزونه ای بسیار ساده و در عین حال قدرتمند در زمینه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی نظیر Tumblr ، Facebook ، Twitter ، Google+ ، LinkedIn ، Reddit ، Pinterest ، StumbleUpon می باشد که از تنظیمات خیلی ساده ای برخوردار است که هر کسی می تواند این تنظیمات را انجام دهد و از افزونه استفاده کند. در این افزونه مدل های مختلفی از آیکون ها وجود دارد که متناسب با سلیقه خود می توانید انتخاب کنید و استفاده نمائید و همچنین بعد از انتشار مطالب توسط خودتان و یا کاربران آن ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و از آنجایی که شبکه های احتماعی تاثیر مثبتی در سئوی سایت دارد پس مفید بوده و باعث افزایش بازدید سایت شما می شود.

افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس addthis

ویژگی افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس AddThis

ابزار اجتماعی بودن: این افزونه AddThis قدرتمند امکان ارتباط با بیش از 330 شبکه اجتماعی (Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, WhatsApp, LinkedIn) رو برای شما مهیا میکنه که براحتی میتونید دکمه های این شبکه ها رو برای مطالب خود قرار دهید.

ابزار پیشنهاد محتوا: بازدید کنندگان را با توجه به ارائه مطالب پیشنهادی در سایت خود نگه دارید.

ابزار ارتباطات: براحتی با کاربران توسط فرم های عضویت و ایمیل در ارتباط باشید.

آنالیز و آمار (عالی): کاربران و عملکردشان رو در سایت خود رصد کنید و آنان را تحلیل کنید و محتوای متناسب با آنان ارائه دهید.

سیستم آمارگیر قدرتمند AddThis

طرح و نقش های گوناگون برای ارتباط با شبکه های مجازی و اجتماعی

کنترل پذیری و انعطاف AddThis

 

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید