افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس

افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس

افزونه Share Buttons by AddThis به منظور ايجاد دکمه اشتراک گذاري مطالب سايت در شبکه هاي اجتماعي در قالب وبسايت و زير هر پست مي باشد .از آنجا که اشتراک گذاري مطالب سايت در شبکه هاي اجتماعي باعث بهينه سازي و سئو سايت شما مي باشد بهتر است اين افزونه را در وردپرس خود نصب کنيد .

AddThis Sharing Buttons افزونه ای بسیار ساده و در عین حال قدرتمند در زمینه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی نظیر Tumblr ، Facebook ، Twitter ، Google+ ، LinkedIn ، Reddit ، Pinterest ، StumbleUpon می باشد که از تنظیمات خیلی ساده ای برخوردار است که هر کسی می تواند این تنظیمات را انجام دهد و از افزونه استفاده کند. در این افزونه مدل های مختلفی از آیکون ها وجود دارد که متناسب با سلیقه خود می توانید انتخاب کنید و استفاده نمائید و همچنین بعد از انتشار مطالب توسط خودتان و یا کاربران آن ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و از آنجایی که شبکه های احتماعی تاثیر مثبتی در سئوی سایت دارد پس مفید بوده و باعث افزایش بازدید سایت شما می شود.

افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس addthis

ویژگی افزونه اشتراک گذاري مطالب وردپرس AddThis

ابزار اجتماعی بودن: این افزونه AddThis قدرتمند امکان ارتباط با بیش از 330 شبکه اجتماعی (Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, WhatsApp, LinkedIn) رو برای شما مهیا میکنه که براحتی میتونید دکمه های این شبکه ها رو برای مطالب خود قرار دهید.

ابزار پیشنهاد محتوا: بازدید کنندگان را با توجه به ارائه مطالب پیشنهادی در سایت خود نگه دارید.

ابزار ارتباطات: براحتی با کاربران توسط فرم های عضویت و ایمیل در ارتباط باشید.

آنالیز و آمار (عالی): کاربران و عملکردشان رو در سایت خود رصد کنید و آنان را تحلیل کنید و محتوای متناسب با آنان ارائه دهید.

سیستم آمارگیر قدرتمند AddThis

طرح و نقش های گوناگون برای ارتباط با شبکه های مجازی و اجتماعی

کنترل پذیری و انعطاف AddThis

 

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس
پلاگین وردپرس کاربردی

دیدگاه خود را بیان کنید

WordPress spam blocked by CleanTalk.